Sugestii, păreri...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Sugestii, păreri...

Mesaj Scris de Abbeh. la data de Mier Oct 27, 2010 3:06 am

Noi suntem mai la început, deci vom avea un drum lung de parcurs. Cu ajutorul vostru putem deveni mai buni pe zi ce trece. Dacă aveţi vreo sugestie, o idee nouă, vreţi să mai apară ceva pe forum or something, postaţi aici. Orice idee este bine-venită!
De asemenea dacă aveţi vreo părere în legătură cu ceva ce este deja pe site, sau consideraţi inutil, spuneţi-vă doar părerea aici iar noi vom încerca să rezolvăm în cel mai scurt timp posibil. :]

Abbeh.
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 03/10/2010
Varsta : 20

Sus In jos

Re: Sugestii, păreri...

Mesaj Scris de Supercretinitate. la data de Mar Noi 09, 2010 5:01 pm

Well , am eu nişte sugestii :
¤ Poate se pot face nişte medalii care să le punem la profil .
¤ Mai multe grupuri .
¤ Nişte teme temporare .
¤ Mai multe smiley-uri .
¤ O categorie despre Tradiţii . Adică acolo să postăm doar despre tradiţii din alte ţări sau chiar din România. O categorie despre Food . Ştiu , ştiu sună cam banal dar totuşi mă gândeam că ar fi drăguţ să existe şi ceva în care să ne spunem părerea despre mâncare .
¤ Personalizarea shoutului [ chat-ului ] .

Şi cam atât .
Aştept un răspuns .

EDIT : Ah , uitasem , o categorie despre cărţi ar fi interesantă , nu ? -__-
Edit 2 : Uitasem again , un coş de gunoi ne-ar prinde bine .
¤ Şi un grup numit " Grupul secret " în care vor fi membri demni de a ajuta adminul . Ca un fel de admin temporar dar nimeni [ decât cei din staff ] să nu ştie cine este .

Supercretinitate.

Data de inscriere : 28/09/2010
Localizare : Pe scaun .

Sus In jos

Mesaj Scris de Zăpă la data de Mier Noi 10, 2010 1:17 am

Medalii nu ştiu să fac, plus că nu vreau să am probleme .
Cât despre grupuri, mai aşteptăm membrii.
Temee~, da, sunt de acord.
O să văd ce pot face. Momentan nu am timp deloc.
Am făcut .
O să-l personalizez acum.
Am făcut şi despre cărţi.
Şiii grup secret. [Intră in panoul de administrare Godzila.]

Zăpă
Admin
Admin

Data de inscriere : 26/09/2010

http://universal.time2forum.net

Sus In jos

Mesaj Scris de Supercretinitate. la data de Mar Noi 16, 2010 3:22 pm

M`am mai gândit la câte ceva :
¤ Dacă tot există o categorie de animale de ce să nu existe şi una de plante ?
¤ Ştiu că sunt puţini membri but o categorie de concursuri nu strică , nu ? Iar concursurile vor începe când vom avea destui useri .
Ah , btw , pot face o temă nouă ?

Cam atât .

Supercretinitate.

Sus In jos

Mesaj Scris de Abbeh. la data de Mar Noi 16, 2010 10:20 pm

Godzila . a scris:M`am mai gândit la câte ceva :
¤ Dacă tot există o categorie de animale de ce să nu existe şi una de plante ?
¤ Ştiu că sunt puţini membri but o categorie de concursuri nu strică , nu ? Iar concursurile vor începe când vom avea destui useri .
Ah , btw , pot face o temă nouă ?

Cam atât .

O categorie cu plante ar fi foarte drăguţă; cred c-ar trebui s-o faci, nu să tot întrebi.
Cea cu concursurile poate fi făcută pe parcurs, nu e mare grabă, din moment ce nu avem prea mulţi useri (O.o), dar îmi place ideea.
Sincer, sunt de acord cu o nouă temă, asta nu e chiar atât de reuşită, încearcă să faci ceva mai plăcut dacă faci. :]

Sper că n - am făcut nimic rău prin faptul că mi -am dat cu părerea. :]

M-am gândit că ar fi drăguţ să avem o revistă a site - ului. Ştiu că e mult de muncă, dar dacă ne ambiţionăm reuşim. Eu una, din decembire (sper eu!) mă voi apuca şi de lucru în photoshop, căci momentan calculatorul meu nu - mi permite asta (adică nu - mi pot instala photoshop - ul), dar nu despre asta e vorba. Ar fi bine să punem pe picioare proiectul şi cu ajutorul photoshop - ului să ne personalizăm revista. Eu una aş vrea să ajut şi aş munci mult pentru a face posibil acest lucru (dat fiind faptul că eu am vrut) şi aş avea nevoie doar de o aprobare.
Aştept păreri. :]

Abbeh.
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Zăpă la data de Vin Noi 26, 2010 3:25 am

Cum eu nu prea am timp să ma ocup de forum, o să-l las în "grija" voastră până ce voi avea ceva timp.
Sunt de acord cu secţiunea de plante şi chiar de revistă şi mă bucur ca eşti dispusă să munceşti pentru revistă Abi [].
Şiiiii, vă mulţumesc că aţi adus membrii noi

Zăpă
Admin
Admin

Data de inscriere : 26/09/2010

http://universal.time2forum.net

Sus In jos

Mesaj Scris de Supercretinitate. la data de Mar Noi 30, 2010 10:05 pm

Sugestie nouă .

¤ Categorie numită " Limbi străine " .
Mă gândeam că ar fi bine . Well , păreri ?

Supercretinitate.

Sus In jos

Mesaj Scris de Sαм Lαηѕιηg la data de Joi Dec 02, 2010 4:25 am

M-am mai uitat pe forum si am vazut ca nu exista ceva ce mie mi se pare o idee incitanta . Cred ca oricui ii plac povestile de groaza , nu ? Ei bine mie imi plac deci poate veti crea si un astfel de topic in care fiecare user poate pune o poveste de groaza . M-as apuca sa pun si regulile dar nu stiu daca este acceptata sugestia mea asa ca o sa am rabdare .

Sαм Lαηѕιηg

Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 22
Localizare : Vrei sa imi faci o vizita de te intereseaza ?

Sus In jos

Mesaj Scris de Supercretinitate. la data de Joi Dec 02, 2010 4:27 am

Sαм Lαηѕιηg a scris:M-am mai uitat pe forum si am vazut ca nu exista ceva ce mie mi se pare o idee incitanta . Cred ca oricui ii plac povestile de groaza , nu ? Ei bine mie imi plac deci poate veti crea si un astfel de topic in care fiecare user poate pune o poveste de groaza . M-as apuca sa pun si regulile dar nu stiu daca este acceptata sugestia mea asa ca o sa am rabdare .

Soo , există .
Fiction - Horror .
Acolo îţi poţi posta poveştile de groază . Dar înainte citeşte regulamentul o.o . Ah , dacă e o poveste de un singur capitol îţi poţi face un topic la One-shot .

Supercretinitate.

Sus In jos

Mesaj Scris de Abbeh. la data de Vin Dec 03, 2010 12:53 am

@ Godz, fii mai blândă.

On topic: Sam, apreciem că te implici oarecum în dezvoltarea micuţului nostru forum.
Horror. - Aici găseşti topicul unde poţi posta lucrări cu temă horror sau citi, în caz că alţi useri au postat.
De reguli nu se pune problema, avem moderatorii secţiunii care se ocupă pe acolo, dar îţi mulţumim sincer pentru iniţiativă.
Te mai aşteptăm cu păreri. [:

Abbeh.
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Me†al la data de Vin Dec 03, 2010 9:12 pm

Așa. I m here.
Aș sugera să schimbați tema asta fiindcă mie nu - mi place. Pe lângă faptu că n-are nici o legătură cu lumea anime & co, nu e prea frumoasă. De asemenea, ar trebui să puneți un banner nou, pe care să fie scris numele forumului ( nume pe care încă nu - l știu ) . Ar putea o persoană din staff care se pricepe în PS să facă bannerul și tot felul de chestii de genul pentru ca site - ul să arate mai.. prietenos.
Also, nu - mi place deloc organizarea de la Fan Fiction. Sincer să fiu ( și nu vreau să vă simțiți jigniți ) , e cam nasoală. Sunt prea multe categorii cu tot felul de genuri. Spre exemplu, dacă cineva are un fic romance și horror, unde îl postează ? În ambele categorii ? Kinda stupid. Mai bine există două categorii mari și late : Anime fics și Original + subforumurile lor.
Ah, și ați putea activa chestia aia cu mesaj rapid ca să nu mai dai click pe „răspunde” and stuff. Ar merge mai repede.
Și activați opțiunea ca semnăturile să apară pe forum. Din câte țin minte, era o opțiune ce putea fi accesată de staff.
Cam atât for the moment.

Me†al

Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 21

Sus In jos

Mesaj Scris de Abbeh. la data de Vin Dec 03, 2010 9:18 pm

@ Metal, thanks de comentarii. Acum să-ţi spun cum stă treaba: organizarea de la fiction nu-mi place nici mie, nu ştiu dacă Zăpă sau Godz a făcut-o, dar am să vorbesc oricum cu cineva să schimbe pe acolo.
În legătura cu tema şi cineva ce să lucreze în photoshop... ideea e că noi suntem o comunitate mică, foarte mică, momentan şi dintre noi nimeni nu se pricepe în photoshop; dacă tu te pricepi şi ai vrea să te oferi noi am fi mai mult decât încântate să primim ceva ajutor din partea ta. Cu bannerul şi tot... ar cam ţine de ps şi este peste puterile noastre.

P.S. Am văzut ceva lucrări de-ale tale în ps şi-mi place cum lucrezi; dacă vrei să ne dai o mână de ajutor, noi am fi încântate. [:

Abbeh.
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Me†al la data de Vin Dec 03, 2010 9:20 pm

Mi - ar plăcea să vă ajut cu bannerul and stuff.
Nu sunt extrem de priceput în ps căci lucrez de vreo jumătate de an, dar mă descurc binișor.
Oricum, e la latitudinea voastră.

Me†al

Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 21

Sus In jos

Mesaj Scris de Abbeh. la data de Vin Dec 03, 2010 9:27 pm

Nu am vorbit cu Zăpă, dar eşti "angajat". E destul de ocupată perioada asta şi a lăsat forumul în grija noastră, care chiar are nevoie de îmbunătăţiri... Deci you're in. : )).
Preferinţe nu avem, deci ne lăsăm pe mâna ta. (eu una am mare în încredere în tine, doar eşti leu ). Deci, te poţi apuca când vrei de treabă şi ne bucurăm că ne dai o mână de ajutor.

P.S. O să primeşti "culoare" la nume şi toate cele imediat ce vorbesc cu Zăpă, căci mie nu-mi este în putinţă să schimb ceva.
Mulţumim mult.

Abbeh.
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Sαм Lαηѕιηg la data de Sam Dec 04, 2010 5:33 am

Mama , mama ! Da ce repede treceti pe langa mine . Ideea mea n-ati inteles-o absolut deloc . Si doar am zis sa scriu si regulile alea ca m-am gandit ca intelegeti dar na . Deci . Eu nu m-am referit la horror ca ficuri . Eu m-am referit la povesti adevarate care ni s-au intamplat noua sau prietenilor nostrii , sau de pe net , dar care sa fie tot adevarate , sau chiar eu stiu un fel de legende tot horror . Dar m-a lamurti Godz unde ar trebuii sa pun un astfel de topic Si nu puteam sa va las nelamuriti nici pe voi .

Edit by Godzeh : Deci , cum am mai spus la Discuţii generale . [ ca să nu uiţi ]

Sαм Lαηѕιηg

Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 22
Localizare : Vrei sa imi faci o vizita de te intereseaza ?

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 2:19 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum