Hello there!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Hello there!

Mesaj Scris de Deea la data de Mier Noi 10, 2010 12:31 am

Buuna sunt Andreea , preteni imi spun Deea , si sunt din Bucuresti.
Traiesc viata la maxim,imi
plac depasirile spectaculoase.
Nu`mi place sa fiu ingradita,obligata
si sfatuita.N`am nevoie de nimic din
toate astea,pentru ca eu stiu cel mai bine.
Sunt conectata in mii de feluri cu ceilalti,
am o multime de prieteni din toata lumea.
Distantele nu ma sperie.Imi doresc sa fiu populara,sa ma imbrac la moda,sa stau la terasa si sa merg la film in mall.Imi place sa fiu creativa,cu riscul de a fi prinsa atunci cand "mazgalesc" peretii dar...asta e,geniile n-au fost niciodata intelese.Gasca e cea mai importanta.Dar marturisesc ca uneori ma retrag la mine in camera,unde ma simt cel mai in siguranta si unde mama imi aduce un pahar cu lapte si un sendvis bun,cum imi place mie.M-am saturat sa mi se spuna: "Mai pune si tu mana pe carte".Muzica si filmele sunt viata mea.Stau ore intregi in fata calculatorului,pe messenger sau pe skype...
Sunt multe tentatii in jurul meu,incerc sa le fac fata,dar uneori nu-mi iese.Mai cedez ispitei,dar in scopul nobil al imaginii cool.Ma mai intimidez uneori,dar in general sunt curajoasa si indrazneata.Visez la lucruri marete si sunt convinsa ca se vor intampla.Simt ca nimic nu ma poate opri sa indeplinesc ce mi-am propus.Cu rabdarea stau prost,mi se pare ca timpul trece prea greu..Sunt vesela si optimista,deprimata si ingrijorata,cad usor si imi revin repede.Pentru mine este cat se poate de clar..

Deea

Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 19
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Re: Hello there!

Mesaj Scris de Supercretinitate. la data de Mier Noi 10, 2010 12:39 am

Deea . Welcome here . Să fi activă , mă . Yea , verry activă . Întrebări n-am . Te cunosc de .. uite că nici nu ştiu de câţi ani . Parcă 10 . Am uitat . Btw , şti că-ţi ador descrierea , nu ? You know that . Nu o mai lungesc mult . Welcome here again .

Ultima editare efectuata de catre Godzila . in Vin Noi 19, 2010 3:16 pm, editata de 1 ori

Supercretinitate.

Data de inscriere : 28/09/2010
Localizare : Pe scaun .

Sus In jos

Mesaj Scris de Zăpă la data de Mier Noi 10, 2010 1:34 am

Bun venit, Deea ! >
Mă bucur tare mult că ai vrut sa îţi faci cont
Sper să fi activă şiiii să te împrieteneşti cu aceşti câţiva useri [înafară de Godzi, căci pe ea o cunoşti]
Te-ai descris foarte bine, deci întrebări nu-ţi mai pun
Încă odată bun-venit !

Zăpă
Admin
Admin

Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 20

http://universal.time2forum.net

Sus In jos

Mesaj Scris de Mădă la data de Vin Noi 12, 2010 3:02 pm

Hei Deea Bine ai venit!
Iti spun asta cu intarziere, dar scoala si multe probleme pa cam tin departe de calculator.
Oricum, ma bucur ca esti printre noi! Sper sa te distrezi, sa fim prietene si sa ne intelegem bine Iti ador descrierea! Ai spus tot ceea ce era important!
Ai spus ca "Muzica si filmele sunt viata ta" - pot sa te intreb care e filmul tau preferat? Dar trupa preferata?
Sper sa ne intelegem bine Inca o data bine ai venit!

Mădă

Data de inscriere : 05/10/2010
Localizare : Fundulea

Sus In jos

Mesaj Scris de Deea la data de Vin Noi 12, 2010 4:31 pm

Multumesc pentru primire..
In legatura cu filmul preferat am vazut saptamana aceasta " Bring It On: All or Nothing" este un film genial . Cat despre trupa preferata...Hmmm..sa spunem ca SIMLPU.

Deea

Data de inscriere : 10/11/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 2:23 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum