Chestionar .

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Chestionar .

Mesaj Scris de Supercretinitate. la data de Mier Noi 10, 2010 12:55 am

Uite , mă gândeam că ar merge un mic ajutor la teme . Adică cel care se va înscrie aici îşi va lua răspunderea să-i ajute pe cei care vor posta la topicul cu " Ajutor la teme " . Aici veţi spune la ce materie vreţi să fiţi responsabili şi ce clasă . Voi da edit de fiecare dată când cineva postează şi voi face un fel de listă . Btw , nu sunteţi obligaţi să faceţi acest lucru .

Useri care doresc să ajute :

Abbeh.

Materii : Limba şi literatura Română şi Limba Franceză . La istorie , civică şi biologie nu este sigur .
Clasele : I - VIII

Mădă :

Clasele : I-VII
Materii: Matematică, Limba şi literatura Română

Ultima editare efectuata de catre Godz . in Mar Noi 16, 2010 11:16 pm, editata de 1 ori

Supercretinitate.

Data de inscriere : 28/09/2010
Localizare : Pe scaun .

Sus In jos

Re: Chestionar .

Mesaj Scris de Abbeh. la data de Mar Noi 16, 2010 1:07 pm

Uite, eu mă bag, chiar vreau să dau o mână de ajutor, deşi avertizez de pe acum că poate n - am să ştiu la tot ce se va posta; deci ... i'm in.

Clasa: I - VIII
Materii: Limba şi literatura română, franceză.

Ah, şi dacă cumva aveţi nevoie de ajutor la istorie, civică, biologie vă voi da tot eu o mână de ajutor, dar nu le - am menţionat deoarece ele sunt mai mult teoretice şi nu prea se fac exerciţii acolo.
Oricum, aştept cu plăcere să vă ajut. xD

Ultima editare efectuata de catre Abbeh. in Mar Noi 16, 2010 11:02 pm, editata de 1 ori

Abbeh.
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 03/10/2010
Varsta : 20

Sus In jos

Mesaj Scris de Mădă la data de Mar Noi 16, 2010 2:48 pm

Si eu ma bag, desi mentionez ca, chiar daca am note mari, nu invat. Tot ce retin este din ce preda profesorul, adica esentialul. Totusi, voi ajuta cu mare placere pe oricine!

Edit:
Clasele I-VII
Materiile: Matematica, Limba si literatura Romana.

Mădă

Data de inscriere : 05/10/2010
Varsta : 19
Localizare : Fundulea

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 2:23 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum