Crăciunul.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Crăciunul.

Mesaj Scris de Abbeh. la data de Mar Noi 16, 2010 10:54 pm

Aşteptaţi Crăciunul?
Eu sincer da; e sărbătoarea mea favorită din an, nimic nu mă încântă mai mult decât Crăciunul, iar aici nu este vorba numai despre cadourile primite, ci şi despre spiritul de a fi mai bun.
Asta, plus starea aceea minunată pe care o capeţi stând cu familia, împodobind bradul, mergând la cumpărături împreună şi toate cele ...
Să vezi beculeţele din brad luminând şi toată lumea să fie fericită, plus acea stare de beatitudine care te cuprinde.
Aş putea vorbi ore întregi despre Crăciun, dar mă opresc aici. xD

Abbeh.
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 03/10/2010
Varsta : 20

Sus In jos

Re: Crăciunul.

Mesaj Scris de Sαм Lαηѕιηg la data de Sam Dec 04, 2010 5:55 am

Eu iubesc Craciunul dintr-un singur motiv . Exista acea parte in care trebuie sa te saruti cu cineva sub vasc . Ei bine . Bogdan ma provoaca de fiecare data de Craciun sa ma sarut cu Deea sub vasc . Deci va dati seama ? E fericirea de pe lume, cel putin pentru mine . Altceva ce mi-ar placea la Craciun . Pai mancarea este delicioasa si cred ca Godz este de acord cu mine Imi place sa pun si steaua in varful bradului . Si totusi sarbatoare asta imi aduce si tristete pentru ca eu nu am famila aproape . Din moment ce parintii mei sunt morti mi-au mai ramas prietenii si femeia care m-a adoptata ca sa zic asa si pe parcurs mi-a devenit o a doua mama .

Sαм Lαηѕιηg

Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 22
Localizare : Vrei sa imi faci o vizita de te intereseaza ?

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum