Leneveală ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Leneveală ?

Mesaj Scris de Supercretinitate. la data de Vin Noi 19, 2010 3:36 pm

Weelll , preferaţi să ieşiţi afară , să alergaţi sau să leneviţi ? Why ? Păăiii să încep eu , prefer să lenevesc . Mi-am făcut un hobby din asta . E mai bine să stai în casă , la televizor , întins în pat şi meditând . Aşa cred . Nu-mi place să fac mişcare multă . Deloc . Nu-mi place să fiu trimisă undeva atunci când lenevesc .
Heh , păreri ?

Supercretinitate.

Data de inscriere : 28/09/2010
Localizare : Pe scaun .

Sus In jos

Re: Leneveală ?

Mesaj Scris de Abbeh. la data de Sam Dec 04, 2010 1:18 am

Idem. Dac-aş putea lenevi o viaţă, asta aş face. Nu cred că sunt multe lucruri pe care le-aş prefera în locul lenevelii.
Dacă e vorba de-un meci de baschet sau ieşit afară cu câteva persoane speciale, e clar: renunţ la leneveală; în caz contrar, nu mă strofoc nici să mă duc la baie.
Dacă sunt singură acasă aş fi în stare să mor de foame sau sete : )). Bine, nu chiar, dar prefer să lenevesc. [:

Pentru că e cul să ai semnătură aiurea. [:

Abbeh.
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 03/10/2010
Varsta : 20

Sus In jos

Mesaj Scris de Me†al la data de Sam Dec 04, 2010 3:07 am

Well, mie - mi plac ambele lucruri.
Uneori ador să lenevesc și să stau pe mess, să mă uit la televizor sau doar să stau și să mă gândesc la diferite lucruri. Chiar îmi place extrem de mult, mai ales în zilele de iarnă, când e frig afară și nu vreau să ies.
Totuși, ador să fac sport. Mai ales să joc basket. E unul din sporturile mele preferate și aș face orice ca să particip la un meci. Also, sunt căpitanul echiei and I enjoy it a lot. Îmi place să fac sport și vara, să merg la alergat în parc și, ofc, să mă dau pe skateboard sau, iarna, pe snowboard.
So, îmi place să lenevesc în valoare de 50% și cealaltă jumătate se dedică sporturilor.

Me†al

Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 21

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 2:22 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum