Good Charlotte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Good Charlotte

Mesaj Scris de Supercretinitate. la data de Mier Noi 24, 2010 12:27 am

Good Charlotte este o trupă americană de rock din Warldorf, Maryland formată în 1996.

Membri :

Joel Madden

Birth name :Joel Rueben Combs
Born March : 11 . 1979 (age 31)
Origin :Waldorf, Maryland, U.S.
Genres : Alternative rock, Pop punk, Acoustic music, Alternative hip hop, Symphonic rock
Occupations : Musician, vocalist, songwriter, guitarist
Instruments : Vocals, guitar .

Benji Madden

Birth name :Benjamin Levi Combs
Born March :11. 1979 (age 31)[1]
Origin :Waldorf, Maryland, U.S.
Genres :Pop punk, Punk Rock, Skate Punk, Ska Punk, Alternative Rock
Occupations : Musician
Instruments : Guitar, piano

Billy Martin

Birth name :William Dean Martin
Born : June 15. 1981 (age 29)
Origin : Annapolis, Maryland, U.S.
Genres : Alternative rock, pop punk
Occupations :Musician, guitarist, songwriter, author, illustrator
Instruments :Guitar, Keyboards

Dean Butterworth

Birth name : Dean Butterworth
Also known as :Deano
Born : 26 September 1976 (age 34)
Origin : Rochdale, England
Genres : Pop punk
¤Alternative rock
¤Post-hardcore
¤Gothic rock
¤Folk rock
Occupations :Musician, Drummer
Instruments :drums, Guitar, Piano

Paul Thomas


Birth name : Paul Anthony Thomas
Born :October 5 . 1980 (age 30)
Origin :Maryland , U.S.
Genres : alternative rock, pop punk
Occupations : Musician, bassist
Instruments :Bass

Părere personală . Deci tipi ăştia sunt geeeniiiali . GENIALI . Am aflat de G.C. de la nişte prietene . Nu-mi plac tipele care zic că ascultă G.C dar ele fac asta doar de dragul popularităţii . Tipi sunt geniali , cum am mai spus . O.O
So .. păreri ? =d

Supercretinitate.

Mesaje : 31
Data de inscriere : 28/09/2010
Localizare : Pe scaun .

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum