Tânăr şi neliniştit .

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Tânăr şi neliniştit .

Mesaj Scris de Supercretinitate. la data de Mier Noi 24, 2010 5:05 am

Deeci nu suport filmul ăsta . Nu-mi place . Are două zeci de mii de episoade şi e aşa plictiicoos . Am încercat odată să mă uit la el . N-am rezistat mai mult de cinci minute . Mamei îi place şi nu ştu de ce . Nu că m-ar interesa . Am făcut acest topic pentru ... cei care se uit la acest serial . Well , nu o mai lungesc prea mult .
Păreri ?

Supercretinitate.

Data de inscriere : 28/09/2010
Localizare : Pe scaun .

Sus In jos

Re: Tânăr şi neliniştit .

Mesaj Scris de Me†al la data de Sam Dec 04, 2010 12:36 am

Am început să râd ca un nebun când am văzuttitlul acestui topic. Mă și întrebam dacă cineva normal se uită la această... chestie.
Urăsc acest serial de când am auzit de el. Titlul e cu adevărat tâmpit. Adică, wtf?, Tânăr și neliniștit. E lipsit de sens și culoare și așa mai departe.
Acțiunea e plicticoasă și sunt mii de episoade și actorii probabil că au îmbătrânit pe parcursul acestei serii. Bunica se uita înainte și pot să spun că - i plăcea foarte mult.
Singura dată când m-am uitat la acest serial, am stat treaz cinci minute și dupaia am adormit. * laughs *
It is so boriiiiing.

Me†al

Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 21

Sus In jos

Mesaj Scris de Abbeh. la data de Sam Dec 04, 2010 1:08 am

Abia acum am văzut topicul, sincer mie nu mi-ar fi dat prin cap să fac un topic pentru serialul acesta.
În primul rând cred că este de prost gust, pentru ca deşi nu are douăzeci de mii de episoade are trei mii sau cinci mii, ceva de genul ăsta. Mama se uita la el, acum vreo treişpe' ani, dar a renunţat şi ea.
Acum ceva timp îl întrebasem pe tata ce naiba se poate întâmpla într-un serial de ţine atâţi amari de ani; el mi-a răspuns că nu are idee, din moment ce nu s-a uitat la serial.
Actorii nu numai că au îmbătrânit, au şi murit de-a lungul timpului şi au fost înlocuiţi sau scoşi cu totul din film. xD
M-am uitat recent la un episod care sincer m-a lăsat rece. Este ca o telenovelă mai mult decât comercială, un fel de serial ce-ar trebui difuzat pe OTV.
xD

Pentru că e cul să ai semnătură aiurea. [:

Abbeh.
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 03/10/2010
Varsta : 20

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 2:18 am

Continut sponsorizat

Sus In jos