Potăi ? ;;)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Potăi ? ;;)

Mesaj Scris de Supercretinitate. la data de Mier Noi 24, 2010 5:16 am

Daa , potăăăi . Potăiţe miici şi pufoooasee . Mari şi grase . Rele sau bune . Uff :x . Potăile sunt geniale . Sunt scuumpe răău . Îmi plac când fac ochii mari . Nu-i pot rezista javrei mele . Nu , nu . Cu toate că-i drăguţă , cute răău e şi fioroasă . De fiecare dată mă muşcă de degetul mare de la picior . Şiii mă mârââie . Dar aşa-s potăile , nu ? Îmi plac toate rasele . În special acei husky geniali . CU ochii albaştrii :x . Chiar şi cei de pe stradă , jegoşi şi slabi îmi par simpatici . Potăile sunt loiale
Well , voi ce ziceţi ?

Supercretinitate.

Data de inscriere : 28/09/2010
Localizare : Pe scaun .

Sus In jos

Re: Potăi ? ;;)

Mesaj Scris de Abbeh. la data de Sam Dec 04, 2010 6:30 pm

Ador căţeii, pe bune; multă vreme i-am bătut la cap pe ai mei să-mi cumpere un căţel , dar nu am avut noroc.
Dat fiind faptul că locuiesc la bloc ar fi trebuit să mă trezesc devreme, să tot duc căţelul afară şi cum eu sunt o leneşă şi jumătate era clar că nu aş fi făcut asta.
Acum, că am mai crescut am renunţat la ideea de a avea un căţel, dar asta nu înseamnă că nu-mi mai plac.
Spre exemplu, la sfârşitul verii am găsit un câine foarte drăguţ şi cum una dintre bunicile mele locuieşte la casă i l-am dus ei să stea acolo. Ea a spus că-l păstrează, iar a doua zi când m-am dus să văd căţelul nu mai era acolo, că cică ei nu-i mai trebuia căţel.
Am fost atât de supărată pe bunică aceea a mea că timp de o săptămână nici nu am privit-o. : )). Acum mi-a mai trecut. [:
Ador căţeii, dar nu aş ţine unul în casă.

Pentru că e cul să ai semnătură aiurea. [:

Abbeh.
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 03/10/2010
Varsta : 20

Sus In jos

Mesaj Scris de Mădă la data de Lun Dec 06, 2010 2:29 am

ah, inca ma rog de tata sa imi ia un catel... dar cum e alergic la asa ceva... nu voi primi prea curand.
Avea bunica-mea o catea mai batrana, dar cu care ma intelegeam mereu si nici nu manca mult
apoi a fatat, puii au murit si s-a dus si ea la cateva saptamani dupa... habar nu am de ce...
eu as tine un caine in casa atata vreme cat curata mama dupa el, sunt cea mai multumita :-"

Mădă

Data de inscriere : 05/10/2010
Varsta : 19
Localizare : Fundulea

Sus In jos

Mesaj Scris de alice la data de Sam Ian 08, 2011 12:33 am

Ador cateii micuti, pufosi si frumosi srios char sunt dragutzi

alice

Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 20
Localizare : Romania - Dambovita