Regulamentul secţiunii.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Regulamentul secţiunii.

Mesaj Scris de Abbeh. la data de Dum Oct 10, 2010 7:06 pm

Titlul spune totul: aici ne ajutăm unii pe alţii când vine vorba de ... modă şi frumuşeţe.
Spre exemplu: dacă ai un metru şi ceva şi eşti mignonă, eşti invitată la un bal al bobocilor spre exemplu şi nu ştii ce să îmbraci. Postaţi aici şi noi vom încerca să vă ajutăm.
Dacă ai probleme cu tenul sau alte chestii de genul ăsta, postaţi aici şi noi vă vom spune ce ştim.

Reguli.

1. Fără posturi duble sau posturi spam. Este o secţiune în care ne ajutăm unii pe alţi, deci presupun că putem umple două rânduri.

2. Fără jigniri la adresa altor membrii. Fiecare are dreptul la propria opinie.

3. Aici toţi suntem egali. Nimeni nu este mai "cul" decât nimeni.

4. Dacă vreţi să ajutaţi pe cineva, faceţi-o frumos, nu râdeţi de probleme altora, nu faceţi pe deştepţii şi nu jigniţi. Aici ne ajutăm reciproc.

5. Dacă cereţi ajutor şi cineva vă jigneşte nu vă luaţi la ceartă cu acea persoană, ci apelaţi la un moderator; nu contează prin ce : Mesaj privat, Y!M, sau chiar într-un topic.

P.S. : Nu am pus regulă pentru că eu cred că se subînţelege de la sine : la această secţiune seriozitatea e foarte importantă; dacă eşti glumeţ şi nu te poţi abţine mai bine nu postezi.

Abbeh.
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 03/10/2010
Varsta : 20

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum