Hye all

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Hye all

Mesaj Scris de sSoph la data de Lun Dec 06, 2010 1:48 am

Buna,iata ca v-ati pricopsit si cu mine! dar stati linistiti sunt cuminte.. uneori!
Ce sa va zic despre mine?Ma numesc Andrada si am 14 ani,sunt din Blaj jud Alba.Cel mai mare vis al meu este sa sar cu parasuta dintr-un avion in Pacific! :> Iubesc ciocolata si sunt fana anime.
Aaa... nu ascult un anume gen de muzica... in general imi place cate o melodie de la fiecare Dar nu-mi plac manelele >>.<< totusi nu am nimic impotriva celor care asculta.Hm... nu mai stiu ce sa spun.Sper sa ma distrez pe aici,si sunt incantata ca fac si eu parte din userii acestui forum :>
PS.Am trecut pe la reguli o:)

sSoph

Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 20

Sus In jos

Re: Hye all

Mesaj Scris de Supercretinitate. la data de Lun Dec 06, 2010 1:56 am

So .. hello . Welcome here d= . Mă simt onorată săăă ... nu ştu ! " Cel mai mare vis al meu este sa sar cu parasuta dintr-un avion in Pacific! " . Marfăăăă . Îmi place cum gândeşti . Well , întrebări nu am . Welcome here again and have fun .

Supercretinitate.

Data de inscriere : 28/09/2010
Localizare : Pe scaun .

Sus In jos

Mesaj Scris de Mădă la data de Lun Dec 06, 2010 1:59 am

Hei
Bine ai venit de data asta nu am uitat...
Anime preferat? (sau... mai multe...) Filmul preferat?
Un instrument preferat ai? daca da, care e acela? si de ce iti place?
Ummm, de ce vrei sa sari cu parasuta, tocmai in Pacific? Adica... mie mi se face pielea de gaina numai cand ma gandesc la asta...
hmmm si ce sa mai zic? Ca sper sa fi activa si sa te distrezi, sa respecti regilele and so on.
Welcome again><

Mădă

Data de inscriere : 05/10/2010
Varsta : 19
Localizare : Fundulea

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 2:22 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: